Zaznacz stronę

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu potrzebował usług doświadczonej i rekomendowanej kancelarii adwokackiej. Starał się wtedy wybrać adwokata, który jest blisko Ciebie, nie tylko w sensie odległości, ale przede wszystkim poprzez zrozumienie Twojego problemu i wypracowanie satysfakcjonującego rozwiązania. Dobra kancelaria adwokacka to oferta usług dyskretnych oraz rzetelnych, z dbałością o dobro klienta i swoją markę na rynku usług prawnych.

Spektrum spraw prawnych

Kancelaria adwokacka świadczy usługi w obszarze prawa rodzinnego, prawa karnego oraz prawa cywilnego. Prowadzenie spraw rozwodowych należy do trudniejszych postępowań, z jakimi mierzą się adwokaci, dlatego dobry prawnik od spraw rozwodowych musi mieć w sobie coś zarówno z psychologa, jak i powiernika. Częstymi sprawami, którymi zajmuje się adwokat, są postępowania o zachowek. Zachowek zabezpiecza interesy najbliższych osób, które zostały pominięte w testamencie. Kancelaria dba o sprawy klientów indywidualnych oraz firm.

Najlepsi doradcy w kancelarii adwokackiej

Na czele zespołu adwokatów stoi na ogół partner zarządzający, z dużym doświadczeniem, który jest wspomagany przez innych radców prawnych, aplikantów radcowskich, asystentów prawnych i opiekunów prawnych, z których wszyscy współpracują, aby uczynić z kancelarii firmę renomowaną oraz wiarygodną w postępowaniach zarówno sądowych, jak i administracyjnych. Coraz więcej nowoczesnych kancelarii sięga po prawo patentowe, prawo energetyczne oraz obrót nieruchomościami.